Wypożyczalnia łodzi, motorówek, jachtów

Rejs po jeziorze motorówką.


Wypożyczenie łodzi motorowej czy jachtu to doskonały sposób spędzenia wakacji i wolnego czasu w gronie rodziny lub znajomych. Jeśli marzysz o przygodzie swojego życia, odpoczynku od rutyny życia codziennego oraz nawiązaniu nowych, ciekawych znajomości - jacht i piękne jeziora to propozycja właśnie dla Ciebie. Jesteśmy przekonani, że odpoczynek na komfortowej łodzi i na świeżym, czystym powietrzu na długo pozostanie w Waszej pamięci. Zaufaj profesjonalistom wypożycz u nas łódź lub jacht i spędzaj wspaniałe chwile "nad wodą".
Ogólne wymagania

Rejs po jeziorze motorówką - zdjęcie 2.

Udostępniamy również możliwość wynajęcia łodzi motorowej wraz z przyczepą do jej transportu - dodatkowo proponujemy wynajęcie busa do komfortowego transportu (cholowania) łodzi lub jachtu.

Przed odbiorem jachtu lub łodzi należy zapoznać się z indywidualną umową wynajmu. Z reguły będzie potrzebny dokument tożsamości oraz co najmniej patent starszego sternika. Choć do prowadzenia niektórych jachtów przepisy prawa nie wymagają posiadania uprawnień żeglarskich, to z uwagi na wartość powierzanego mienia i bezpieczeństwo żeglarzy wymagamy aby taki dokument został nam przedstawiony.